Rudarska desetka

Anže Prašnikar
Urša Mastnak
Dejan Mastnak
Miha Mastnak
Mateja Baš
Matjaž Letnar
David Agatić
Karmen Podmenik
Mojca Judež
Anže Judež
Jernej Zalokar
Žan Tržan
Gašper Požin
Irena Polanec
Tanja Mahkovic
Žan Alojz Mahkovic
Dorijan Jamnišek
Nataša Bende
Aljaž Požin
Gašper Mekše
Ajda Oberžan
Pavel Troha
Petra Jerman
Tadej Vobič
Matej Kumperger
Rafko Zupanc
Marija Vodeb
David Čavar
Slavko Gorenc
Sašo Bizjak
Nataša Fuks
Sašo Lesjak
Dejan Petelinc
Goran Maksimovič
Matjaž Senica
Blaž Guna
Marjan Jularič
Marko Ružič
Alojz Ružič
Neva Grašič
Lea Čebin
Pia Čebin
Dragana Šolaja
Danilo Štrumelj
Uroš Jovanovič
Nikolina Ilijanić
Andreja Nižić
Rok Razboršek
Ivo Benko
Vid Legradič
Lenka Legradič
Nataša Breznikar
Igor Butorac
Žan Ferant
Rozi Kokole
Tomaž Kocman
Blanka Kodrič
Jure Kurtovič
Aleš Prelovšek
Mojca Kepic
Marjan Cerar
Filip Fele
Lovro Vetršek
Stanislava Slivnik
Boris Slivnik
Dean Benedik
Alen Karahasanović
Gregor Draksler
Edis Hadzić
Manca Pirc
Lara Kolobarič
Lucija Žerko
Hana Blagotinšek
Kris Žibert
Tina Baloh
Mojca Ahac
Aljaž Kastelic
Rene Bučar
Luka Štefane
Mark Antonio Hadžić
Marko Trošt Čebela
Gregor Pajič
Miha Hvala
Tilen Lapi
Nejc Pistotnik
Andraž Vnuk
Dita Horvatiček
Aleksander Cilenšek
David Jarc
Igor Zupanc
Tomaž Kovačič
Marko Brce
Urška Železnik
Branka Bračič Železnik
Aljaž Moljk
Žiga Moljk
Blaž Lebič
Nik Presečki
Gregor Cerinšek
Alenka Groboljšek
Roman Groboljšek
Jožica Murnik
Danijel Brčina
Aleš Funkel
Matjaž Habe
Igor Zorko
Branko Podmenik
Franc Kozin
Martin Mikeln
Martin Podmenik
Nejc Pirc
Jure Macerl
Nataša Žniderič
Karolina Braunsberger
Jure Vetršek
Roman Slak
Jure Fakin
Miran Cvet
Neža Pikš
Damjan Učakar
Lidija Petkovšek
Saša Kaluder

Rudarska dvajsetka

Dušan Slokan
Helena Kadunc
Marko Kavzar
Mojca Koligar
Aleš Gorenc
Jure Oberžan
Anja Ulaga
Saša Kmetič
Ana Lavrač
Peter Lenarčič
Domen Gretić
Boris Fajfer
Mateja Mohorič
Peter Plevčak
Luka Brković
Tomaž Kogovšek
Marjan-Rosi Čebin
Matic Ključevšek
David Grabnar
Mija Ivanič
Igor Bahčič
Tomas Ivačič
Benjamin Povirk
Andrej Bolte
Elvir Trumič
Miran Kokole
Martin Škrabanja
Tjaša Sotlar
Tim Seničar
Stanislav Činkole
Stane Grmek
Sebastjan Mahkovic
Nenad Karanovič
Aleš Cvar
Nejc Dolanc
Denis Tomše
Dušan Podlogar

Čakamo vas

v zasavski dolini
EU Zastava
Slovenska zastava

Naložbo sofinancirata Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj in Republika Slovenija.

EKP sklad
Slovenski regionalni razvojni sklad

© 2014 – 2019 Zavod Savus. Vse pravice pridržane.